Bli medlem og vinn signert Manu Chao-CD
Article image
Manu Chao har signert 3 CDer med Vest-Sahara-hilsen. Vinn ved å bli givermedlem i Støttekomiteen for Vest-Sahara før 15. oktober.
Publisert 15. september 2012


Støttekomiteen for Vest-Sahara trenger flere medlemmer for å fortsette arbeidet for saharawienes rettigheter!chaocd2_300b.jpg

"Sahara libre", står det på de tre signerte Manu Chao-CDene som Støttekomiteen lodder ut.

chaocd1b_300.jpgDe som per 15. oktober er medlem i Støttekomiteen med autotrekk på 100 kr/mnd tar del i trekningen.

Slik gjør du:
  • Logg deg inn på nettbanken din. Registrer et autotrekk på 100 kroner eller mer fra kontoen din, på valgfri dato. Benytt Støttekomiteens konto 9857.05.48999. Merk betalingen tydelig med navnet ditt. Jo høyere sum du registrerer, desto større sjanse har du for å vinne.
  • Har du aldri tidligere vært medlem av Støttekomiteen, send oss en epost til info@vest-sahara.no med dine kontaktdetaljer og postadresse.
  • Har du allerede betalt medlemskontingent for 2012? Du kan likevel delta i trekningen ved å sørge for å ha opprettet autotrekk.
  • Første innbetaling må ha blitt gjort før 15. oktober 2012.

    Ta kontakt med oss på info@vest-sahara.no om du har spørsmål!

    Titt rundt på www.vest-sahara.no for å lære mer om arbeidet vi gjør for saharawiene.



















































  • Nyheter

    Marokko planlegger massivt KI-senter i okkuperte Vest-Sahara

    Et datasenter på 500 MW for kunstig intelligens planlegges i det okkuperte territoriet.

    04. september 2025

    EU vil inngå ny handelsavtale med Marokko - og inkludere okkuperte Vest-Sahara

    Nesten ett år etter at EU-domstolen opphevet handelsavtalen mellom EU og Marokko for å inkludere det okkuperte Vest-Sahara, ser Brussel ut til å være klar for å teste grensene for folkeretten på nytt.

    28. august 2025

    Rud Pedersen Group bør nektes tilgang til Stortinget

    Så lenge PR-byrået arbeider for marokkanske næringsinteresser i okkuperte Vest-Sahara, bør selskapet nektes tilgang til de nordiske parlamentene, skriver foreninger i et brev.  

    30. april 2025

    Peak CSL Group fra Bergen fortsetter kontroversene

    Bergensrederiet trosser på ny det saharawiske folkets rettigheter og Utenriksdepartementets råd. 

    04. april 2025